У народного депутата від «Слуги Народу» Руслана Горбенка виявили коронавірус
Фото:

Ruslan Gorbenko/Facebook

Заступниця голови фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук заявила, що у народного депутата Руслана Горбенка 23 березня виявили коронавірус.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Зараз він перебуває в Олександрівській лікарні з лівостороннім запаленням легень. Треба зазначити: Руслан в останній місяць не виїжджав закордон, не відпочивав у куршевелях. Тобто міг заразитися лише в Україні. Можливо, навіть від колег з інших фракцій, в яких хвороба була діагностована раніше», — написала Кравчук. 

Вона зазначила, що зараз проводиться епідеміологічне розслідування, а симптоми у депутата з’явилися 19 березня.

«…тому, найімовірніше, перебуваючи 17-го на позачерговому засіданні Ради, він ще не міг заразити колег. Але коло близьких контактів зараз встановлює Апарат Верховної Ради», — розповіла заступниця голови фракції СН і додала, що Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій, в який входить Руслан, на засідання в останні 14 днів не збирався.

«Хочу заспокоїти всіх: фракція не припиняє роботу, парламент працюватиме, хоч це буде робити складніше. Пройдемо тести на вірус. Якщо потрібно – хтось із нас піде в ізоляцію. На пленарні засідання будемо приходити у захисних засобах», — написала Кравчук. 

Вранці 23 березня народний депутат від фракції «Слуга Народу» Руслан Горбенко повідомив, що перебуває в Олександрівській лікарні Києва з підозрою на коронавірус. За його словами, результати двох тестів спочатку показали протилежні результати, тому тоді він чекав на третій.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Горбенко став другим народним депутатом України, у якого виявили коронавірус. 18 березня його підтвердили у народного депутата й члена депутатської групи «Довіра» Сергія Шахова.

За словами народного депутата Ярослава Юрчишина, 12 і 13 березня, після повернення з Європи, Шахов ходив на ефіри на українські телеканали, а також 13 березня 10 хвилин був на засіданні екологічного комітету.

Усім депутатам, які контактували з інфікованим Сергієм Шаховим, зроблять тести на коронавірус.

19 березня стало відомо, що коронавірус виявили й у дружини Шахова.

В Україні, за останніми даними, офіційно підтверджено 73 випадки інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (25), Житомирській (2), Київській (5), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (5), Львівській (2), Тернопільській (1), Черкаській (1) областях і в Києві (29).

Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій. Одна людина одужала.

Поділитись: