УКРАЇНА

Російські банки в Україні ведуть переговори про продаж — НБУ

19 березня, 2017 23:03
УКРАЇНА/Російські банки в Україні ведуть переговори про продаж — НБУ
Зберегти
Вигляд
У Національному банку України заявили, що всі банки з російським державним капіталом в Україні ведуть переговори про продаж.

У Національному банку України заявили, що всі банки з російським державним капіталом в Україні ведуть переговори про продаж.

Про це заявила заступниця глави НБУ Катерина Рожкова в ефірі телеканалу «Інтер», передає «Інтерфакс».

«Ми абсолютно точно знаємо, що всі банки з державним російським капіталом, які працюють сьогодні в Україні, ведуть переговори про потенційно можливий продаж», — сказала Рожкова.

За її словами, НБУ вважає продаж найкращим способом покинути ринок України, тому що «про якийсь розвиток надалі цих банків на території України говорити не можна».

Рожкова зазначила, що можливий продаж банків не вплине на їхніх клієнтів.

Вона додала, що банки, які потрапили під санкції, є ліквідними і можуть виконувати свої зобов'язання перед клієнтами.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони про санкції щодо банків з російським капіталом

Згідно з рішенням, санкції строком на один рік будуть застосовані до таких банків: «Сбербанк», «ВіЕс Банк», «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк», «ВТБ БАНК», «БМ БАНК» в частині запобігання виведенню капіталів цими банками за межі України на користь пов'язаних з ними осіб.

Член Ради НБУ зазначив, що банки РФ не зможуть вивести капітал з українських «дочок». 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини