Міністерка з питань сільського господарства Нідерландів Карола Шутен підтвердила, що в країні виявили коронавірус у собаки й трьох домашніх котів.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на люксембурзький телеканал RTL.

«Усе вказує на те, що цих тварин заразили їхні власники. Тож якщо ви хворієте, не обіймайте своїх домашніх улюбленців», — сказала Шутен.

Водночас Національний інститут охорони здоров’я Нідерландів стверджує, що ризик для людини підхопити коронавірус від тварини дуже низький.

Раніше в ЗМІ повідомляли про випадки інфікування котів коронавірусом — ті підхопили його від людей. Утім поки немає наукових підтверджень того, чи може людина заразитися коронавірусом від тварини.

Нагадаємо, нещодавно японські й американські вчені з’ясували, що коти в лабораторних умовах заразилися коронавірусом одне від одного.

Станом на 15 травня в Нідерландах понад 43600 людей хворіли або хворіють коронавірусною хворобою, із них понад 5600 померли.

У світі з початку пандемії зафіксували 4 млн 526 тисяч 934 випадки коронавірусного захворювання COVID-19. Серед них 1 млн 704 тисячі 278 людей одужали та 303 407 — померли. Наразі інфікованими залишаються 2 млн 519 тисяч 249 людей.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: