У Нідерландах правоохоронці заарештували 67-річного батька родини, яка з 2010 року жила в ізольованому приміщенні на фермі в провінції Дренте.

Про це повідомляє Algemeen Dagblad. 

Чоловіка на ім'я Герріт-Ян ван Д. підозрюють в незаконному позбавленні волі, жорстокому поводженні, а також відмиванні грошей, оскільки в будинку поліцейські виявили велику суму коштів.

Правоохоронці вважають, що люди, які чекали «кінця світу» на фермі, перебували там не по своїй волі. 

Батько родини і чоловік, який орендував цю ферму і навідувався туди щодня, були членами християнської секти мунітів. Однак у нідерландському відділенні секти повідомили, що батька родини виключили з об'єднання.

Нагадаємо, про нідерландську родину (чоловіка і шістьох дітей), яка жила в закритому помешканні на фермі в очікуванні «кінця світу», стало відомо 15 жовтня.

Про цю родину поліція дізналась завдяки старшому брату, який зміг втекти (або мав можливість вийти) і попросив про допомогу у власника місцевого паба.

У поліції розповіли, що жоден з жителів ферми не зареєстрований у муніципальному реєстрі населення. Самі мешканці будинку стверджують, що вони є членами однієї родини й живуть зачиненими на фермі з 2010 року.

Водночас правоохоронці поки не змогли підтвердити, що ці люди є родичами.

58-річного чоловіка на ім'я Йозеф Б. який орендував цю ферму, прокуратура Нідерландів підозрює в причетності до незаконного позбавлення волі і заподіянні шкоди здоров'ю. Сусіди розповіли, що Йозеф кожного дня приходив на ферму, але ніхто не знав, що на фермі ще є люди. Власниця ферми також заявила, що не знала про інших мешканців, й додала, що орендар завжди вчасно сплачував орендну плату.

Поділитись: