У католицькій церкві Німеччини з 1946 до 2014 року виявили 3677 випадків сексуальних домагань або насильства дітей та підлітків з боку духовенства.

У католицькій церкві Німеччини з 1946 до 2014 року виявили 3677 випадків сексуальних домагань або насильства дітей та підлітків з боку духовенства.

Про це повідомляє німецьке видання Die Zeit.

Дослідження, на основі якого вдалося отримати ці цифри, замовила сама церква. Його на основі особистих інтерв’ю та дослідження документів зробили фахівці трьох університетів.

Дослідники дійшли висновку, що до сексуальних злочинів причетні 1670 осіб — священики, диякони та інші церковні служителі. Більше ніж половина жертв сексуальних домагань чи насильства — це діти 13 років чи молодше. Зазвичай, це були хлопчики. Кожна шоста жертва постраждала саме від сексуального насильства.

Крім того, вдалося знайти докази того, що священики маніпулювали фактами про насильство та не були притягнуті до відповідальності. В окремих випадках деякі з них переходили до інших єпархій, аби приховати свою історію.

У звіті наголошується, що результат, який врешті отримали, значно перевищує попередні цифри, які були відомі.

Сама церква заявила, що вона «пригнічена» отриманими результатами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Папа Римський: Я присоромлений нездатністю церкви боротися з сексуальним насильством

Папа Римський опублікував  послання, у якому попросив вибачення від імені Римсько-католицької церкви за гріхи священиків.

У лютому 2018 року у Ватикані відновила роботу комісія з боротьби з сексуальним насильством у духовенстві. 

Раніше розслідування у США показало, що понад тисяча неповнолітніх у церкві стали жертвами домагань близько 300 священиків.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile