Світ

У Німеччині вимагають кращого захисту мечетей

12 березня, 2018 09:44
Світ/У Німеччині вимагають кращого захисту мечетей
Зберегти
Вигляд
Турецько-ісламський союз релігійних закладів у Німеччині (DITIB) вимагає кращого захисту мечетей та швидкого розслідування нападів на них.

Турецько-ісламський союз релігійних закладів у Німеччині (DITIB) вимагає кращого захисту мечетей та швидкого розслідування нападів на них.

Відповідну заяву організація поширила після підпалу мечеті у Берліні, передає Deutsche Welle.

У DITIB заявляють, що це вже 18-та атака на мечеті за останні два місяці.

Нагадаємо, проти ночі 11 березня у німецькому Берліні троє молодих людей напали на турецьку мечеть в районі Райнікендорф.

Зазначимо, 10 березня в місті Лауффен-на-Нeккарі також турецьку мечеть закидали «коктейлями Молотова». За даними поліції, поки невідомо, чи мав цей напад ісламофобський характер.

У січні-лютому кілька нападів на релігійні громади, що входять до турецько-ісламського союзу релігійних установ у Німеччині, були зафіксовані в різних регіонах Німеччини. Ці мечеті були розписані антитурецькими гаслами із зображенням перекресленого прапора Туреччини, через що поліція не виключає, що за злочинами можуть стояти курдські радикали.

Напади можуть бути пов'язані з військовою операцією Туреччини проти курдів в Північній Сирії «Оливкова гілка», додає видання.

«Оливкова гілка» — військова операція збройних сил Туреччини та протурецьких збройних формувань сирійської опозиції на півночі Сирії. Офіційно операція розпочалася 20 січня 2018 року. Її метою є витіснення курдів із західної частини сирійського Курдистану. Курди ж заявляють про десятки загиблих і поранених серед місцевого населення через військові дії Туреччини.

Пов`язані новини