Світ

У Німеччині вимагають модернізувати усі автомагістральні мости після обвалення в Генуї

17 серпня, 2018 08:23
Світ/У Німеччині вимагають модернізувати усі автомагістральні мости після обвалення в Генуї
Зберегти
Вигляд
Після обвалення мосту в італійській Генуї Федеральна спілка німецької промисловості опублікувала заяву, в якій вимагає негайно модернізувати автомагістральні мости у Німеччині.

Після обвалення мосту в італійській Генуї Федеральна спілка німецької промисловості опублікувала заяву, в якій вимагає негайно модернізувати автомагістральні мости у Німеччині.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Промисловці наполягають особливо звернути увагу на мости, зведені у 1960-ті роки.

«Це потрібно зробити з огляду на зростання транспортних потоків, що спостерігається останніми роками», — йдеться у заяві.

Раніше повідомлялося, що в Україні налічується близько 17 тисяч мостів різного віку та розміру. З них — 4,5 тисяч потребують негайного ремонту.

14 серпня у Генуї на півночі Італії обвалився міст, на якому була прокладена автомагістраль. Під час обвалення на мосту перебувало близько 30 автомобілів та 3 вантажівки.

Кількість загиблих унаслідок обвалення автомобільного мосту в Генуї, за останніми даними, становить 39 людей. До цього було відомо про 38 загиблих.

Обвалення спричинило транспортний колапс — десятки автомобілістів зупинилися біля тунелю, який передує цьому мосту. У місті під час обвалення мосту була злива та гроза. 

Повідомлялось, що Міністерство транспорту Італії подасть цивільний позов до суду проти компанії Autostrade per l'italia, яка відповідальна за функціонування мосту, що обвалився в Генуї.

Прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борисов доручив перевірити і відремонтувати у «разі потреби» всі мости у країні після обвалення мосту в італійській Генуї.

Пов`язані новини