Світ

У Нью-Йорку провели акцію в підтримку Олега Сенцова

27 травня, 2018 15:39
Світ/У Нью-Йорку провели акцію в підтримку Олега Сенцова
Зберегти
Вигляд
На вулиці Тайм-Сквер у Нью-Йорку провели акцію в підтримку українського політв'язня Олега Сенцова, який голодує уже 14 день.

На вулиці Тайм-Сквер у Нью-Йорку провели акцію в підтримку українського політв'язня Олега Сенцова, який голодує уже 14 день.

Про це повідомляє« Крим.Реалії».

Зазначається, що учасники акції вийшли на вулицю Таймс-сквер з вимогою звільнити Сенцова з ув'язнення. Одні учасники акції тримали плакати з написами Free Sentsov, інші — одяглися в імпровізовані костюми арештантів і сіли посеред вулиці з пісочними годинниками в руках.

Повідомляється, що в акції взяли участь близько 50 людей. Також до акції долучився лідер кримських татар Мустафа Джемілєв. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Справа Сенцова-Кольченка: як створювали образ «терористів»

Український режисер Олег Сенцов, незаконно засуджений в РФ до 20 років колонії, 14 травня оголосив голодування. Він вимагає звільнення усіх українців-політв'язнів Кремля. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Етапом через пів-Землі: історія ув'язнення Сенцова і Кольченка» — документальний фільм Громадського

Що робить українська влада для звільнення Сенцова, як реагують на вимогу українця у Росії та в світі та який стан здоров'я Олега — Громадське збирає усі заяви та новини стосовно Сенцова: 

#FreeSentsov: Олег голодує

Знімальні групи Громадського побували у ключових містах на шляху їхнього етапу — Москві, Ростові, Челябінську, Лабитнангі. Ми дізналися, в яких умовах їх утримують та які люди опікуються їхніми долями там, куди так і не допустили українських консулів, куди й донині складно дістатися адвокатам.

Зазначимо, у Росії та в анексованому Криму утримують 64 українських політв'язня, 27 яких перебувають на території Росії.

58 — затримані у Криму чи у справах, пов'язаних з Кримом. Ці цифри не враховують в'язнів, що утримуються на території самоназваних республік.

Пов`язані новини