У столиці Франції Парижі коронавірус SARS-CoV-2 виявили у водопровідній системі.

Про це повідомляє видання RFI.

Так, коронавірус знайшли в трубах, по яких протікає непитна вода, яка використовується, зокрема, при митті вулиць.

Влада Парижа підкреслила, що технічна вода в місті протікає по окремій системі труб, ніяк не пов’язаних з кранами в житлових будинках. Таку воду використовують в фонтанах, а також для поливу парків і очищення вулиць.

«Ризик для питної води повністю відсутній», — зазначили в мерії міста.

Коронавірус у воді виявили під час планових тестів у 4 з 27 проб. Його кількість муніципальні служби назвали «нікчемною», проте припинили використання води.

Як саме коронавірус потрапив у технічну воду, невідомо.

Мерія Парижа направила результати аналізів у Регіональне агентство охорони здоров’я.

За останніми даними, у Франції зафіксували 154 098 випадків зараження коронавірусом. З них 19 744 людини померли.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 20 квітня у світі з початку пандемії коронавірусом інфікувалися 2 млн 407 тисячі 439 людей. З них 625 202 людей одужали та 165,073 померли.

В Україні станом на 20 квітня підтвердили 5 710 випадків COVID-19. Помер 151 пацієнт, 359 людей — одужали.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.

Поділитись: