За час карантину, введеного через поширення коронавірусу, у парках італійського міста Мілан, за відсутності людей, побільшало зайців.

Про це повідомляє портал GreenMe.

Раніше у парках міста вже бачили зайців, але зазвичай ввечері або вночі. Тепер тварини з'являються серед білого дня.

Крім того, у деякі італійські порти повернулися дельфіни.

«Тварини повертають собі території, які раніше забрала людина», — йдеться в повідомленні.

Зазначимо, станом на ранок 22 березня в Італії зафіксовано понад 53 тисячі випадків інфікування коронавірусом. З них 4 825 летальні, водночас понад 6 тисячам людей вдалося одужати.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику! 

За останніми даними, загалом у світі від початку спалаху пандемії коронавірусу SARS-CoV-2 інфікувались 307 280 людей. Померли 13 049, ще 92 376 людей одужали.

Станом на ранок 22 березня в Україні офіційно підтверджено 47 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (25), Житомирській (2), Київській (4), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (2), Львівській (1), Тернопільській (1) областях і в Києві (9).

Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій.

Поділитись: