Заслухати представників антикорупційних органів щодо порушення справи проти глави САП Назара Холодницького пропонують 4 або 5 квітня.

Фракція «Блок Петра Порошенко» у Верховній Раді хоче заслухати керівництво Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Про це повідомив глава фракції Сергій Березенко.

Заслухати представників антикорупційних органів щодо порушення справи проти глави САП Назара Холодницького пропонують 4 або 5 квітня.

«Думаю, що той градус напруги, який сьогодні вже піднявся з цього питання вже достатній для того, щоб ми заслухали в стінах Верховної Ради представника Національного антикорупційного бюро та представника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, тим більше що така ініціатива у нас була раніше», — сказав він журналістам, передає «Інтерфакс-Україна».

Також під час засідання парламенту з відповідною пропозицією виступив лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко.

Нагадаємо, 30 березня голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник публічно виступив проти голови САП Назара Холодницького.

Керівник НАБУ звинуватив колегу із САП у розголошенні матеріалів кримінальних справ та перешкоджанні роботи НАБУ. В якості доказів пообіцяв оприлюднити записи розмов Холодницького, які наразі не є публічними.

3 квітня Холодницький прийшов на допиту до ГПУ. Він повідомив, що повідомив, що слідчі дії щодо нього почали «за вимагання хабара». Також Холодницький проситиме про відсторонення з посади глави САП на час розслідування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як боротьба з корупцією привела детективів НАБУ в кабінет головного антикорупційного прокурора.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile