У Переяславському районному суді 26 грудня розпочалося підготовче засідання у справі про вбивство 5-річного Кирила Тлявова.

Про це повідомляє кореспондентка hromadske із зали суду.

До зали суду із СІЗО привезли підозрюваних Володимира Петровця, Івана Приходько та Дмитра Кривошея. Ще один неповнолітній підозрюваний, який перебуває під нічним домашнім арештом, прийшов до суду у супроводі матері.

Адвокат Івана Приходька Віктор Чевгуз подав відвід судді Ярославі Керекезі.

«Вона розглядає ще одну справу стосовно Приходька. У ній Приходько є потерпілим. Мені як захиснику не подобається розгляд цієї справи. Я вважаю, що там є певна упередженість. Наприклад, щоб не бути голослівним, судові засідання проходять без моєї участі, мені не приходять повідомлення» — сказав у коментарі hromadske Чевгуз.

Адвокат сім’ї потерпілих Тлявових Олександр Щербина вбачає у подібних діях сторони захисту спосіб затягування процесу.

«Цей відвід направлений на затягування процесу у зв’язку з тим, що підозрювані в такому випадку повинні вийти... У них закінчується запобіжний захід (у Володимира Петровця запобіжний захід у вигляді тримання під вартою закінчується 30 грудня, у Івана Приходька та Дмитра Кривошея — 31 грудня — ред). Ці відводи сторони захисту направлені лише на затягування цього процесу», — зазначив Щербина.

Нагадаємо, 5 листопада у справі про вбивство 5-річного Кирила чотирьом особам оголосили підозри.

31 травня 2019 року у Переяславі-Хмельницькому Київської області патрульні поліціянти в позаробочий час стріляли з вогнепальної зброї по металевих банках та інших предметах, неподалік від місця, де гуляв 5-річний Кирило Тлявов. Вочевидь один зі стрільців поцілив хлопчику у голову, 3 червня він помер.

4 червня суд взяв під варту підозрюваних у вбивстві Кирила Тлявова — поліціянтів Володимира Петровця та Івана Приходька.

Спочатку їх підозрювали за статтями «хуліганство» і «завдання тяжких тілесних ушкоджень» (коли хлопчик ще був живий), однак прокуратура перекваліфікувала підозру на статтю «умисне вбивство».

Слідство також перевіряло версію, що вистрілити міг син поліціянта.

6 грудня Державне бюро розслідувань завершило досудове розслідування у цій справі.

Поділитись: