Державна податкова служба очікує, що у ході реформи відомства там скоротять кількість судових спорів проти бізнесу за сплату податків до бюджету, а також кількість перевірок.

Про це повідомив голова державної податкової служби України Сергій Верланов під час заходу, організованого «Європейською бізнес-асоціацією», передає прес-служба ДПС.

«Також плануємо збільшити кількість виграних податковою справ у судах. Це означає також зменшення кількості позовів. Бо в суд будемо йти лише, коли матимемо сильну позицію», — повідомив Верланов.

Голова податкової зазначив, що надалі там скоротять кількість перевірок бізнесу.

«Ми маємо надавати якісний сервіс платникам податків, скоротити кількість перевірок завдяки підвищенню аналітичної роботи», — додав Верланов.

Він зазначив, що очікує завершення роботи з формування оновленої податкової служби за 3 місяці. До цього часу у відомстві проводитимуть конкурси на ключові посади у центральному апараті.

18 грудня 2018 року уряд ухвалив рішення про розділення ДФС на 2 окремих органи — митну та податкову служби, а 6 березня 2019 року затвердив відповідні положення про ці державні органи.

20 березня 2019 року Кабмін оголосив конкурс на голів податкової та митної служб. Зарплата керівників нових служб складе по 24 тисячі гривень.

23 квітня завершився конкурс на голову Державної податкової служби України. Його переміг заступник міністра фінансів Сергій Верланов.

28 серпня в Україні офіційно запустили Державну податкову службу. Відтепер ця служба буде займатися збором податків замість ДФС.

25 червня відбувся фінальний етап конкурсу на голову Державної митної служби, у якому переміг заступник міністра економічного розвитку України Максим Нефьодов.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомляв, що очікує на запуск Державної митної служби з 1 листопада 2019 року.

Поділитись: