У Польщі з 30 травня скасовують обов'язковий масковий режим та дозволяють масові зібрання до 150 людей із дотриманням дистанції.

Про це повідомляє Onet.

Водночас уряд рекомендує носити маски тоді, коли важко дотримуватися дистанції.

Крім того, з 30 травня скасовують обмеження на кількість відвідувачів у магазинах, ресторанах і церквах, дозволяється проводити концерти та масові зібрання просто неба для не більш, ніж 150 людей. Водночас клуби ще будуть закриті.

З 6 червня у країні дозволяють працювати театрам і кінотеатрам, але зали можуть бути наповнені лише на половину. Також можна відкрити спортзали, організовувати ярмарки та проводити весілля для не більш, ніж 150 людей. До того ж гостям не обов'язково носити маски.

Хоча у Польщі значно послаблюють обмеження, уряд закликає дотримуватися дистанції одне від одного не менш, ніж 2 метри.

Нагадаємо, іноземні студенти, які навчаються у Польщі, зокрема і з України, відтепер зможуть в’їжджати до країни під час коронавірусного карантину.

За останніми даними, у Польщі 22 303 підтверджених випадків коронавірусу. З них понад 10 тисяч людей одужали та 1 025 померли від ускладнень.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику.
Поділитись: