Невідомі облили фекаліями колишнього журналіста, політика Дмитра Гнапа, коли він намагався потрапити на сесію Полтавської обласної ради.

«Сесія Полтавської облради зустрічає нас тітушками та відром нечистот. Депутати забарикадувалися в середині і збираються продовжити дерибан газових родовищ. Намагаємося пройти до зали засідань, щоб завадити мерзотникам красти», — написав він у Facebook.

Пізніше Гнапу все ж вдалося потрапити у сесійну залу.


Як відомо, Полтавська обласна рада 19 жовтня має розподілити ліцензії на розробку кількох газових родовищ.

Журналістка Крістіна Бердинських написала у Facebook, що Гнапа облили нечистотами «тітушки», якими управляє голова Полтавської міської організації Соціалістичної партії Сергій Чередніченко. За її словами на місці були присутні поліцейські, однак вони не зреагували на інцидент.

Сам Чередніченко назвав інцидент із Гнапом він назвав «PR-акцією кандидата».

У червні 2018 року Гнап заявив, що більше не займатиметься журналістикою та йде у політику.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Я націоналіст, атеїст і піду на прайд» — Дмитро Гнап про війну, ЛГБТ, націоналізм і церкву

За три роки діяльності держпідприємство Укргазвидобування отримало ліцензії лише на 17 нових ділянок для видобутку газу. Ця кількість не відповідає стратегії підприємства.

Про це повідомив голова правління Укргазвидобування Олег Прохоренко в інтерв'ю Громадському.

За його словами, підприємство могло видобувати близько мільярда кубометрів газу з нових ділянок, але не отримало на них ліцензій.

«Три роки не видавалися ліцензії у Полтавській області. Це означає, що ми не взяли більше газу. Ми цього року за нашою стратегією повинні були отримати з цих ділянок мільярд кубометрів газу, з нових ділянок. Але ми не отримали… Ми намагаємося частину недобору компенсувати існуючими родовищами, але там ресурсна база дуже обмежена і виснажена», — розповів Прохоренко.

Нагадаємо, 26 липня уряд схвалив постанову, якою планують виставити 44 газові родовища України на продаж через електронний аукціон.

Раніше в компанії Укргазвидобування повідомляло про зупинку Коломацького газового родовища через відсутність опублікованої постанови Кабміну, яка дозволить компанії отримати продовження дозволу на добування газу.

Крім цього там зазначали, що можуть зупинити ще 38 газових родовищ.

У липні повідомлялось, що перші аукціони з продажу газових родовищ відбудуться на початку 2019 року.

Поділитись: