Представники партії «Європейської солідарності», очолюваної Петром Порошенком, готують запити до президента України Володимира Зеленського щодо його поїздки до Оману, а також дозволу на в’їзд російському акторові Федору Добронравову і шведському співакові Dr. Alban.

Про це йдеться у заявах членів «Європейської солідарності» Іванни Климпуш-Цинцадзе та Ірини Геращенко у Facebook.

«Поки ми за свій рахунок поїхали на Гуцульщину на Різдво, президент за свій рахунок полетів розвивати торговельно-економічні та дипломатичні відносини з Оманом... Готуємо запит від «Європейської Солідарності» на ОПУ і МЗС — хто саме з представників цих відомств супроводжуватиме главу держави на цих відповідальних зустрічах, які конкретно питання і з ким будуть обговорюватися, яких результатів очікувати», — написала Климпуш-Цинцадзе.

Її колега по партії Ірина Геращенко повідомила, що «Європейська Солідарність» підготувала запити щодо дозволів на в’їзд в Україну російському акторові Добронравову, який грав у серіалі «Свати», і шведському співаку Dr Alban, які виступали в анексованому Криму.

«Європейська Солідарність» підготувала низку запитів до СБУ і президента Зеленського про порушення українського законодавства і дозволу на в’їзд в Україну особам, які підтримали анексію Криму, публічно називають анексований РФ півострів спірною територією і виступали на окупованій українській землі. Зокрема, йдеться про актора «Сватів» Федора Добронравова і про Dr Alban, який виклав у мережу фото з президентом і подякував йому, що він в обхід заборони допоміг в’їхати в Україну», — написала Геращенко.

Нагадаємо, напередодні у ЗМІ з'явилася інформація, що президента разом з родиною помітили на відпочинку в Омані. В Офісі президента наголосили, що Володимир Зеленський полетів в Оман за власний кошт, водночас там у нього заплановані важливі зустрічі.

Також нещодавно шведського співака Dr. Alban, якому після концерту в анексованому Криму заборонили в’їзд до України, таки пустили в країну. Він написав, що це відбулось завдяки «втручанню президента» Володимира Зеленського. В Україні виконавець виступив у шоу «Вечірній квартал».

Крім того, на початку січня Служба безпеки зняла заборону на в’їзд до України для російського актора із серіалу «Свати» Федора Добронравова.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile