Штаб кандидата у президенти Петра Порошенка просить ЦВК внести зміни у положення про порядок проведення дебатів, щоб президент встиг взяти участь у дебатах на НСК «Олімпійський» та на Суспільному телебаченні. Про це речник штабу Порошенка Олег Медведєв повідомив на брифінгу у Києві.

«Сьогодні від імені нашого кандидата його представник у ЦВК Руслан Князевич звертається до ЦВК з клопотанням щодо внесення змін до положення про порядок проведення дебатів», — сказав Медведєв.

За його словами, необхідно змінити час проведення дебатів на Суспільному таким чином, щоб президент Порошенко зміг взяти участь у дебатах на стадіоні та у студії.

«Наш опонент відмовився від будь-якого іншого часу проведення дебатів, які зафіксовані на 20:00 на Суспільному, і наполягає, що має бути саме 19:00. Хоча ми так думаємо, що 19 година поставлена спеціально з розрахунку на те, що законослухняний громадянин Порошенко має на 20:00 поїхати на Суспільне і ніби він би через це не зміг би взяти участь у дебатах о 19 годині», — додав Медведєв.

Раніше Петро Порошенко підтвердив, що прийде на дебати 19 квітня о 19:00 на стадіон «Олімпійський».

Також раніше Зеленський оголосив про старт розповсюдження квитків на дебати.

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14.29%. Другий тур виборів президента України відбудеться 21 квітня.

Поділитись: