Прокурор у справі розстрілів на Інститутській Олексій Донський заперечив, що сторона обвинувачення клопотатиме в суді про звільнення з СІЗО п’ятьох колишніх беркутівців, які є обвинуваченими у цій справі.

Завтра, 24 грудня, у Святошинському суді відбудеться чергове засідання у справі. hromadske запитало Донського, чи клопотатимуть прокурори про зміну запобіжного заходу для п’ятьох екс-берктуівців.

«Ні я, ні інші прокурори в цій справі не будуть клопотати про зміну запобіжного заходу для обвинувачених, тому що для цього немає підстав», — відповів він.

Раніше два джерела, дотичних до судової справи про розстріли на Інститутській, розповіли hromadske, що з Генпрокуратури надіслали розпорядження прокурорам, аби вони клопотали про звільнення з-під варти фігурантів справи, щоби обміняти їх у бойовиків «ДНР» і «ЛНР» на полонених українців.

Нагадаємо, 23 грудня на переговорах у Мінську домовилися про обмін полонених до кінця року.

Родини Героїв Небесної сотні звернулись до президента Зеленського з проханням не звільняти колишніх беркутівців для обміну.

Усі злочини, скоєні під час Революції Гідності, умовно об'єднані в одну велику «Справу Майдану», яка нараховує 89 кримінальних проваджень. У них, зокрема, розслідують вбивство 97 людей (84 мітингувальників та 13 силовиків).

Поділитись: