На Тернопільщині Монастириська районна державна адміністрація попросила Міністерство охорони здоров’я забезпечити їх медичними засобами, яких бракує. Водночас у відомстві на їхнє звернення не відповідають. В регіоні інфікувалися 47 людей, з яких 25 — медики.

Про це в етері hromadske розповів заступник голови Монастириської РДА Павло Дронь.

«Ми дістали ще 10 захисних костюмів, це вистачить на 4 дні приблизно. Бракує респіраторів, пробірок та шпателів для забору зразків аналізів для того, щоб продовжити обстеження всіх контактних», — розповів він.

Він уточнив, що контактних людей ще залишається понад 200, це не медики: «але у нас немає можливості взяти зразки на аналізи через відсутність пробірок».

Дронь також розповів, що завтра, 31 березня, очікують приблизно 200 пробірок, а надалі — невідомо. З району зверталися до МОЗу, однак там на їхні запити не відповідають.

Він також розповів, що у Монастириському районі кілька працівників серед сестринського персоналу написали заяви на звільнення після того, як в районі 25 медиків інфікувалися коронавірусом SARS-CoV-2.

Як повідомлялося, у Монастирському районі Тернопільської області станом на ранок 28 березня коронавірус виявили у 21 медичного працівника. Згодом вірус виявили ще у 4 медиків. Першою інфікувалася медсестра.

Загалом, за останніми даними, у районі інфікувалися 47 людей, один з яких помер.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними МОЗ, в Україні зафіксували 480 випадків інфікування коронавірусом, із них 11 людей померли. Ще 6 пацієнтів одужали.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.
Поділитись: