Громадянку Китаю з високою температурою, яка їхала у поїзді «Київ-Москва», зняли з маршруту в Брянську і направили в інфекційну лікарню.

Про це «Интерфаксу» повідомила очільниця управління Росспоживнагляду у Брянській області Людмила Трапезнікова.

Вона уточнила, що решту пасажирів вагону, в якому їхала китаянка, спрямували на карантин у Брянську міську лікарню.

Трапезнікова пообіцяла надати детальну інформацію у другій половині дня.

Перед цим в Укрзалізниці повідомили, що з поїзда №6 «Київ-Москва» зняли громадянку Китаю через виявлені у неї симптоми респіраторного захворювання.

Зазначали, що пасажирку — громадянку Китаю — із симптомами респіраторного захворювання виявили під час проходження митно-прикордонного контролю на залізничній станції Суземка (РФ).

Водночас основний склад поїзда прибув до Москви — кінцевого пункту призначення.

Нагадаємо, літак з евакуйованими з китайського міста Ухань українцями та іноземцями зранку 20 лютого приземлився у Харкові. На борту перебували 45 українців та 27 іноземців, а також екіпаж та лікарі. Зазначається, що всі здорові та без симптомів коронавірусу.

Увечері 20 лютого їх привезли до медичного центру в селищі Нові Санжари на Полтавщині. Місцеві жителі увесь день блокували дорогу, аби не пропустити автобуси з евакуйованими, та вимагали не розміщувати їх у місцевому медзакладі. Утім, коли автобуси під'їхали. правоохоронці відтіснили їх та звільнили дорогу.

Проте не обійшлося без сутичок: агресивно налаштовані люди кидали каміння як в правоохоронців, так і в автобуси з евакуйованими українцями і іноземцями. Також один з чоловіків намагався наїхати на поліцейських автомобілем, а одному правоохоронців каменем проломили голову. Загалом постраждали 9 правоохоронців та один цивільний. Поліція порушила дві кримінальні справи.

Поділитись: