Світ / Сусідні країни

Версія вибуху газу в будинку Магнітогорська лишається основною — РФ

Слідчий комітет Росії
Світ/Сусідні країни/Версія вибуху газу в будинку Магнітогорська лишається основною — РФ
Зберегти
Вигляд
Версія вибуху газу в багатоповерхівці Магнітогорська лишається основною, залишків вибухівки на місці аварії правоохоронці не виявили. Про це заявили у слідчому комітеті Росії після повідомлення «Ісламської держави», яка взяла на себе відповідальність за вибух.

Правоохоронці зазначили, що слідство відпрацьовує всі можливі версії трагедії. Пріоритетною лишається версія про вибух газу.

Остаточні висновки зроблять після комплексу слідчих дій та детального аналізу всіх доказів.

«Пропоную журналістам не довіряти повідомленням терористичних організацій, які, як відомо, приписують собі всі резонансні події в різних країнах світу», — зазначила офіційна представниця Слідчого комітету Росії Світлана Петренко.

Напередодні організація SITE Intelligence Group повідомила, що терористичне угруповання «Ісламська держава» взяло на себе відповідальність за вибухи в будинку та маршрутці російського міста Магнітогорськ.

У ніч на 31 грудня в Магнітогорську Челябінської області обвалився під’їзд багатоквартирного житлового будинку. 35 квартир зруйновані повністю, 10 — частково. Унаслідок вибуху загинули 39 людей. У Слідчому комітеті РФ наголосили, що слідів вибухівки в будинку не знайшли.

На наступний день, 1 січня, у Магнітогорську вибухнула маршрутка — загинули троє людей. За даними поліції, вибух стався через несправність газового обладнення. Водночас деякі ЗМІ повідомили, що інцидент стався під час затримання ймовірних терористів.

Пов`язані новини