У Раді нацбезпеки і оборони запевнили, що виведення заступника секретаря РНБО Сергія Кривоноса зі складу міжвідомчих комісій і груп не має жодної політичної складової. Він і надалі залишиться заступником секретаря РНБО.

Про це повідомили у пресслужбі Ради нацбезпеки.

«Сергій Кривонос залишається заступником секретаря РНБО України. Його виведення зі складу ряду міжвідомчих комісій і груп пов'зано з перерозподілом функціональних обов'язків, і є робочим процесом, який не має жодної політичної складової», — наголосили у відомстві.

Також зазначається, що Кривонос є «прикомандированим» до Апарату РНБО з Міністерства оборони України». Його можуть повернути до Міноборони, якщо поставлять таку задачу.

У п’ятницю, 29 листопада, Кривонос повідомив, що секретар РНБО «підштовхнув» (президента Володимира Зеленського — ред.) до підписання указу про його звільнення.

«Секретарь РНБО, якого попередні п’ять років війни не було видно і чути ні на фронті, а ні в тилу — таки проштовхнув підписання указу… «Новина» прилетіла мені у дорозі», — написав він.

Нагадаємо, 29 листопада 2019-го президент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Кривоноса з посад голови міжвідомчої робочої групи щодо зміцнення обороноздатності держави і голови міжвідомчої Комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю.

Кривинос став заступником секретаря РНБО замість Ігоря Гладковського, фігуранта скандалу щодо розкрадань в оборонній сфері.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile