Новим заступником секретаря Ради безпеки та оборони України призначили Сергія Кривоноса, який нещодавно зняв свою кандидатуру з виборів
Фото:

president.gov.ua

Президент України Петро Порошенко призначив новим заступником секретаря Ради безпеки та оборони України Сергія Кривоноса, який нещодавно зняв свою кандидатуру з виборів.

До цього був першим заступником Командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ. На час виборчої кампанії він пішов у відпустку та висунув свою кандидатуру на пост президента від партії «Воїни АТО». Однак, згодом знявся з виборів на користь Порошенка.

Кривонос буде очолювати комісію з питань оборонної промисловості та військово-технічного співробітництва. За словами Порошенка, він буде безпосередньо займатися питаннями переозброєння Збройних сил та інших військових формувань та питаннями співпраці України з НАТО.

Раніше посаду заступника Секретаря РНБО обіймав Олег Гладковський, однак його звільнили після розслідування журналісті Bihus.Info, в якому йдеться про участь Гладковського в корупційних схемах в оборонній сфері.

Нагадаємо, програма «Наші гроші з Денисом Бігусом» випустила розслідування, у якому йдеться, що син заступника секретаря Ради національної безпеки й оборони Олега Гладковського — Ігор є учасником схем з розкрадання в оборонному комплексі України. Олег Гладковський, своєю чергою, є близьким другом президента Петра Порошенка. За даними розслідувачів, керівництво концерну Укроборонпром знало про шахрайські оборудки й давало на них згоду.

Перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський звернувся до правоохоронців із заявою про перевірку фактів з розслідування програми «Наші гроші» та попросив тимчасово зупинити його повноваження на посаді. Порошенко його відсторонення підтримав, а 4 березня підписав указ про звільнення з посади першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

11 березня Bihus.Info оприлюднив останню частину розслідування, згідно з якими група осіб вела переговори про передачу хабара правоохоронцям за те, щоб вони не проводили розслідування та не притягали нікого до відповідальності за незаконні дії між компанією Оптимаспецдеталь та підприємствами Укроборонпрому під час укладання й виконання договорів щодо поставок військового обладнання на заводи групи державних оборонних компаній.

Поділитись: