На території Росії зник доступ до сайту проекту «Coda» — некомерційної платформи, створеної міжнародними незалежними журналістами.

На території Росії зник доступ до сайту проекту «Coda» — некомерційної платформи, створеної міжнародними незалежними журналістами.

Про це Громадському повідомила засновниця проекту Наталія Антелава.

«сodaru.com, наша російськомовна платформа тільки що була заблокована в Росії. Знак честі напевно, але це також масивна головна біль», — повідомила вона.

«Coda» — міжнародна команда репортерів, яка займається «довгою» журналістикою. Проект розповідає про проблеми, які тривають роками, і стежить за кризами, коли вони втратили актуальність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Telegram тримає удар: як месенджер протистоїть Роскомнагляду

Нагадаємо, 16 квітня 2018-го в Росії почали блокувати Telegram. Крім того, у країні заявили, що блокуватимуть інструменти для обходу заборони Telegram. У Кремлі запевнили, що заборона Telegram в Росії «буде реалізовуватися».

Суд РФ постановив заблокувати месенджер Telegram на території Російської Федерації 13 квітня. Причиною стала відмова надати представникам ФСБ ключі шифрування, які дозволили б їм читати листування користувачів.

16 квітня у Москві вийшли на мітинг біля будівлі ФСБ, де вимагали скасувати заборону месенджера. Під час протесту на Лубянській площі затримали учасницю Pussy Riot.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дуров готовий витратити «мільйони доларів» на підтримку VPN-сервісів

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile