Держдума Росії розробить законопроект про кримінальну відповідальність за дотримання американських санкцій на російській території.

Держдума Росії розробить законопроект про кримінальну відповідальність за дотримання американських санкцій на російській території.

Про це заявив перший заступник голови фракції «Єдина Росія» Андрій Ісаєв, передає агенція «РИА Новости».

«Я думаю, по мірі того, як ми будемо працювати над законом про антисанкції, з'явиться законопроект про кримінальну відповідальність за дотримання американських санкцій на території Росії», — зазначив депутат.

За його словами, кримінальне покарання може бути передбачене лише для фізичних осіб. Для юридичних осіб будуть введені штрафи. Крім того, як обіцяє парламентар, штрафи можуть бути «достатньо високими».

«Ця діяльність (санкції США проти Росії. — ред.) з нашої точки зору, злочинна, тому ніякі санкції, введені конгресом США, президентом США не будуть діяти на території Російської Федерації, в рамках російської юрисдикції», — наголосив Ісаєв.

Він додав, що проект закону можуть прийняти уже у весняну сесію.

Нагадаємо, що у Сполучених Штатах запровадили санкції проти російських олігархів, наближених до президента Росії Володимира Путіна у справі щодо втручання Москви в президентські вибори 2016 року.

Акції компанії «Русал» російського олігарха Дерипаски впали вдвічі після санкцій США. Компанії США почали анулювати контракти з російськими організаціями зі списку санкцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому російські олігархи втрачають гроші.

Порошенко заявив, що РНБО вже підготувала пакет санкцій проти Росії, аналогічний американським.

Також повідомлялось, що нові санкції можуть зачепити російські державні банки, якщо ті спробують допомогти компаніям, які потрапили під дію санкцій.

Поділитись: