У Росії стався масштабний збій платіжних терміналів при обслуговуванні банківських карт. Платежі не проходять через термінали приблизно з другої половини 9 червня.

У Росії стався масштабний збій платіжних терміналів при обслуговуванні банківських карт.

Платежі не проходять через термінали приблизно з другої половини 9 червня, пишуть «Ведомости».

Зокрема, платежі не проходять через термінали Сбербанку та «ВТБ 24». У їхніх кол-центрах повідомили про збої в роботі «з технічних причин», не назвавши можливі терміни усунення проблеми.

Крім того, в кол-центрах Райффазенбанку, Юнікредитбанку, «Открытия» та Промсвязьбанку повідомили, що у клієнтів може не вийти розплатитися через проблеми з самими картами.

«Наразі дуже багато клієнтів до нас звертаються зі скаргами на проблеми з платіжками, це масовий технічний збій. Ми поки що не виявили причини», – повідомив виданню співробітник кол-центру одного з банків.

Він також пояснив, що саме із великою кількістю дзвінків клієнтів на даний момент пов'язане тривале очікування відповіді оператора.

Нагадаємо, що 12 травня новий вірус із вимогою викупу вразив десятки тисяч комп’ютерів у різних країнах. Найбільше таких випадків виявлено в Росії, Україні і Тайвані.

Зокрема, подібної атаки зазнали лікарні Британії, іспанська компанія Telefonica, в Росії подібний вірус вразив внутрішню комп'ютерну систему МВС, а також компанію «Мегафон».

Пізніше видання The Telegraph повідомило, що хакери, вірусна атака яких заблокувала файли, ймовірно пов’язані з Росією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вірус WannaCrypt завдав збитків державам щонайменше на мільярд доларів

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: