Технології

У Росії заблокували понад 2 млн IP-адрес Amazon та Google через месенджер Telegram

17 квітня, 2018 20:20
Технології/У Росії заблокували понад 2 млн IP-адрес Amazon та Google через месенджер Telegram
Зберегти
Вигляд
Роскомнагляд почав блокувати ІР-адреси компанії Amazon, хостинг якої використовує нещодавно заборонений в Росії месенджер Telegram.

Роскомнагляд почав блокувати ІР-адреси компаній Amazon та Google, хостинг яких використовує нещодавно заборонений в Росії месенджер Telegram.

Блокування з боку Роскомнагляду підтвердив російським пропагандистським ЗМІ глава відомства Олександр Жаров.

Станом на 21:00 16 квітня, за даними «Дождя», російська влада заблокувала понад два мільйони адрес.

«У нас на вивантаження надійшла підмережа Amazon, на яку перейшов Telegram. Річ у тім, що третій пункт рішення суду (про заборону Telegram- ред) передбачає для Роскомнагляду не створювати умови для технічного доступу до заблокованого месенджеру. Ми виконуємо рішення», — заявив Жаров.

Про те, що Роскомнагляд додав у реєстр заборонених сайтів підмережі Amazon, першим повідомляв активіст Фонду боротьби з корупцією Владислав Здольник. На момент його публікації о 18:00 за Києвом було відомо про 800 тисяч заборонених ІР-адрес.

ІР-адреси Amazon та Google у Роскомнагляді блокують, адже їх використовує Telegram для обходу блокування.

За даними «Интерфаксу», Роскомнагляд також почав надсилати сповіщення про майбутні блокування власникам проксі-серверів, які дозволяють обходити заборону Telegram.

16 квітня у Росії почали блокувати Telegram. Крім того, у країні заявили, що блокуватимуть інструменти для обходу заборони Telegram.

У Кремлі запевнили, що заборона Telegram в Росії «буде реалізовуватися».

Суд РФ постановив заблокувати месенджер Telegram на території Російської Федерації 13 квітня. Причиною стала відмова надати представникам ФСБ ключі шифрування, які дозволили б їм читати листування користувачів.

16 квітня у Москві вийшли на мітинг біля будівлі ФСБ, де вимагали скасувати заборону месенджера. Під час протесту на Лубянській площі затримали учасницю Pussy Riot.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дуров прокоментував блокування Telegram у Росії

 

Більше про:
# Telegram
Пов`язані новини