УКРАЇНА

У «Російський дім» на форумі у Давосі ніхто не ходить, попри заохочення — журналіст

25 січня, 2018 18:50
УКРАЇНА/У «Російський дім» на форумі у Давосі ніхто не ходить, попри заохочення — журналіст
Зберегти
Вигляд
lead
Павільйон «Український дім», який тимчасово відкрився в межах Всесвітнього економічного форуму у Давосі, популярний серед учасників форуму. Водночас російський павільйон відвідувачів не приваблює.

Павільйон «Український дім», який тимчасово відкрився в межах Всесвітнього економічного форуму у Давосі, популярний серед учасників форуму. Водночас російський павільйон відвідувачів не приваблює.

Про це Громадському повідомив український журналіст Валерій Калниш, який перебуває на Всесвітньому економічному форумі у Давосі.

Калниш розповів, що український павільйон розташований навпроти російського.

«Треба сказати, що у Давосі прийнято, що магазини на час форуму віддають свої приміщення під подібні ініціативи. Український будинок розташований в тому приміщенні, де у «мирний давоський» час розташований магазин Timberland. Тут країна проводить 15 івентів, це стосується і аграрної політики, і високих технологій і сучасного мистецтва», — повідомив журналіст.

За його словами, український павільйон відвідують дуже багато учасників форуму.

«Але потрапити в «Український будинок» досить важко. І якщо ви прийшли на якусь подію із запізненням на 20-30 хвилин, то потрапити всередину вам практично вже не вдасться. У той же самий час, в «Російському будинку» людей заманюють, але туди ніхто не йде. Це звичайно не може не радувати», — сказав Калниш.

ЧИТАЙТЕ: Трамп, Україна і робот Софія: що треба знати про економічний форум у Давосі.

Нагадаємо, у Давосі розпочався Всесвітній економічний форум. Він триватиме з 23 до 26 січня. Тема форуму — «Спільне майбутнє у роз'єднаному світі». Цього року говоритимуть про постправду, фейкові новини, сексуальні домагання та кібербезпеку.

Варто зазначити, що разом із Всесвітнім економічним форумом у Давосі відбуваються дві українські події, які, однак, прямого стосунку до форуму не мають і тривають поза його межами. Уже традиційно — «Український сніданок», який організовує фонд Віктора Пінчука. А також нова подія — «Український дім», на якому український бізнес презентує свій потенціал для іноземних інвесторів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поміж слів: українське питання в Давосі — репортаж

Пов`язані новини