Міністерство внутрішніх справ Росії перекваліфікувало кримінальну справу підозрюваного в отруєнні перехожих в Москві з крадіжки на розбій після експертизи вилученоъ у нього речовини.

Про це йдеться в повідомленні на сайті відомства.

Експертиза встановила, що вилучені під час обшуку місця проживання підозрюваного речовини — це феназепам, клозапін і трамадол. Слідство вважає, що від протиправних дій підозрюваного могли постраждати понад 10 людей, а загальні збитки оцінюють у понад 140 тисяч рублів.

Крім того, в результаті оперативно-розшукових заходів і слідчих дій співробітниками встановлені ще троє потерпілих, які вже звернулися із заявами в поліцію. 

Після зміни статті підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк до восьми років з штрафом в розмірі до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Раніше повідомлялось, що у центрі Москві невідомі пропонують перехожим випити отруєної газованої води, а після цього грабують або просто б’ють.

В одному з випадків, коли компанія друзів втратила свідомість після того, як випила отруєну «фанту», двоє перехожих помітили дивну поведінку чоловіка, який збирав речі потерпілих. Зловмисник розповів чоловікам, що його друзям стало погано, а він забирає їхні речі, щоби їх не вкрали. Утім перехожі затримали чоловіка й викликали швидку та поліцію.

Проте правоохоронці порушили проти затриманого кримінальну справу лише за статтею «крадіжка» й відпустили його під підписку, попри те, що була загроза життю постраждалим. Після цього пограбування з отруєннями в Москві продовжилися.

Поділитись: