Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу через відео, на якому діти ставлять запитання гею та колишній порноакторці.

Про це повідомляє російська служба BBC.

Відеоролик опублікували на каналі Real Talk в YouTube, зараз він недоступний навіть за межами Росії.

СК порушив справу «за фактом розповсюдження деструктивної інформації серед неповнолітніх». Слідчі вважають, що на відео «малолітні та неповнолітні діти спілкуються з дорослими людьми на різні сексуальні теми».

Ще раніше проти організаторів зйомок порушили адміністративну справу через «пропаганду гомосексуалізму».

До Слідчого комітету з проханням провести перевірку звернувся віце-спікер Держдуми Петро Толстой.

«Те, що я побачив, не може залишити байдужим жодного з батьків», — сказав він.

Також Толстой додав, що діти не соромляться ставити запитання, на його думку, це означає, що їх «хтось допоміг скласти».

Координаторка проекту «Правозащита Открытки» Валентина Дехтяренко розповіла, що до неї звернувся один з учасників Real Talk.

«Усіх учасників зйомок викликали до поліції, зокрема батьків дітей, які брали участь у зйомках. Мами щонайменше двох дітей розповіли мені, що працівники поліції погрожували позбавленням батьківських прав, а додому до них приходили органи опіки. Хоча самі батьки не мають жодних претензій до зйомок», — зазначила вона.

Дехтяренко опублікувала копію постанови СК, в якій ідеться, що з дітьми проводили «бесіди на різні теми розпусного характеру, спрямовані на викликання сексуального збудження у потерпілих, а також на спонукання у них інтересу до сексуальних відносин». 

Як зазначає Meduza, на відео чоловік на ім’я Максим запитує у дітей, що вони знають про геїв. Діти, зі свого боку, питають у Максима, як він зрозумів, що він гей, як до цього поставились родичі. Чоловік розповів, що негативно відноситься до гей-парадів, а гомосексуальність вважає нормою, що вже довели вчені.

Один з хлопчиків зазначає, що з одного боку геї в Росії не можуть завести дітей, а з іншого — в країні велика кількість сиріт.

Сам Максим каже, що в майбутньому хоче поїхати в іншу країну, з більш ліберальними поглядами.

Нагадаємо, наприкінці липня в Санкт-Петербурзі вбили відому ЛГБТ-активістку.

А 28 вересня у Києві напали на ветерана бойових дій на Донбасі, який перед цим здійснив камінг-аут.

Поділитись: