У Києві п’ятеро невідомих 28 вересня напали на ветерана бойових дій на Донбасі Василя Давиденка, який нещодавно публічно заявив, що є геєм.

Про це написав у Facebook співробітник організації з підтримки ЛГБТ-людей «Точка опори», ветеран бойових дій на Донбасі Віктор Пилипенко.

«П’ятеро радикалів-гомофобів підстерегли нашого побратима під його домом і напали. Напали через його камінг-аут. Василь розповідає, що все відбулося дуже швидко, сказали: "Думав, ми не дізнаємося, де ти живеш, п ...?"», — розповів Пилипенко. 

За його словами, нападники били в пах, у голову, а потім ногами. 

«Б’ючи в корпус порвали його спеціальний пояс-корсет для хребта, покаліченого під час війни. Потім вони дуже швидко зникли. Василь сміявся, коли розповідав: "Бігли так, ніби мільйон доларів вкрали"», — додав Пилипенко.

Він припустив, що адресу проживання чоловіка міг розкрити хтось з місця роботи, де колеги влаштували Василю тихий бойкот після його камінг-ауту.

Нагадаємо, 29 серпня у Києві під час пам'ятних заходів із вшанування захисників України, які загинули під час виходу з Іловайська у 2014-му році, колишній співслужбовець напав на ветерана батальйону «Донбас» Віктора Пилипенка, який є відкритим геєм.

 Також нагадаємо, що цього року вперше у межах Маршу Рівності «Київ Прайд» пройшла колона ЛГБТ-військових.

Поділитись: