У російському Пскові прийшли з обшуками в редакцію радіостанції «Ехо Москви». Про це повідомив головний редактор станції у Пскові Максим Костіков, передає саме медіа.

Зазначають, що перед приходом до редакції обшукувати почали квартиру журналістки псковської редакції Світлани Прокоп'євої.

Костіков вказав, що проти неї порушена справа про «виправдання тероризму», яка пов'язана з публікацією у виданні «Псковська стрічка новин». А саме статті, присвяченої теракту біля архангельського відділку Федеральної служби безпеки.

Раніше Роскомнагляд виніс попередження «Ехо Москви у Пскові» за «виправдання тероризму» у програмі «Хвилинка просвітлення», зазначає «Новая газета». Під час ефіру Прокоп'єва, до якої нині прийшли з обшуками, заявила, що держава «сама виховала» покоління громадян, які борються з нею. Як приклад вона навела вибух біля будівлі Архангельського ФСБ, який влаштував 17-річний студент.

Нагадаємо, 7 серпня у Білорусі силовики затримали на три доби журналісток TUT.BY Галину Власик, Марину Золотову та Анну Калтигіну. Також Слідчий комітет затримав журналістку видання «БелаПАН» Тетяну Коровенкову.

Їх підозрювали у несанкціонованому доступі до інформаційної стрічки державного агентства БелТА. Пізніше стало відомо про затримання ще чотирьох журналістів цих видань.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile