Життя

У Ростовській області стріляли в журналіста «Кавказского узла»

21 грудня, 2017 21:55
Життя/У Ростовській області стріляли в журналіста «Кавказского узла»
Зберегти
Вигляд
Журналіст російського регіонального інтернет-ЗМІ «Кавказский узел» В’ячеслав Прудников дістав вогнепальні поранення при збройному нападі у Ростовській області.

Журналіст російського регіонального інтернет-ЗМІ «Кавказский узел» В’ячеслав Прудников дістав вогнепальні поранення при збройному нападі у Ростовській області.

Про це повідомляє саме видання.

Прудникова прооперували. Напад він пов’язує зі своє професійною діяльністю.

За словами журналіста, на нього напали вдень у місті Красний Сулін в районі цвинтаря. Там він перебував по роботі, не пов'язаною з журналістикою.

«Я дістав фотоапарат, щоб зробити кілька знімків. Раптово під'їхала сіра іномарка. З неї вискочив молодий чоловік, вимагаючи повідомити, що я роблю. Виник конфлікт, чоловік намагався мене вдарити, а потім вихопив пістолет. Зі словами «Ти дістав уже писати про владу» він почав стріляти. Я закрив обличчя рукою, куля потрапила в лікоть. Потім я спробував втекти, друга куля влучила мені під ребро», — сказав Прудников.

Журналіст зазначив, що він почав тікати, при цьому невідомий продовжував стріляти йому в спину.

«Я вискочив на дорогу і зупинив проїжджаючу повз машину, попросив відвезти мене в лікарню. Той, хто стріляв в мене, сів у свій автомобіль і поїхав. Мене ж привезли в лікарню», — сказав Прудников.

У своїх матеріалах, опублікованих на «Кавказском узле» В'ячеслав Прудников пише про порушення прав шахтарів ц Гуково, які домагаються виплати заборгованості. Про непросту ситуацію, яка склалася на шахтах Ростовської області, і про боротьбу шахтарів за виплату зарплатні.

Нагадаємо, 23 жовтня у Святошинському суді Києва лідеру «Добровольчого руху ОУН» Миколі Коханівському намагалися обрати запобіжний захід. Прихильники підозрюваного заблокували залу суду, аби не допустити правоохоронців, які мали відвести Коханівського до ізолятора тимчасового тримання.

Вранці 24 жовтня поліція взяла штурмом заблокований прихильниками Коханівського суд. Під час  штурму представники поліції особливого призначення побили журналіста Громадського Дмитра Реплянчука.

Перший заступник глави МВС Сергій Яровий пообіцяв розслідувати інцидент. Крім того ОБСЄ засудила побиття поліцією журналістів у Києві.

Пов`язані новини