У Румунії 624 пацієнти із підтвердженим діагнозом COVID-19 покинули лікарні після того, як Конституційний суд визнав порушенням прав людини примусову госпіталізацію пацієнтів з легкими симптомами коронавірусної хвороби або з їх відсутністю.

Як пише The Guardian, про це заявив міністр охорони здоров’я Румунії Нелу Татару 9 липня на фоні того, що в країні за добу виявили найбільшу кількість нових випадків інфікування коронавірусом від початку пандемії — 614.

Він розповів, що 624 пацієнти попросили покинути лікарні й тепер ризикують заразити інших людей.

Також Татару заявив, що понад половини людей з 50 тисяч, яких зобов'язали самоізолюватися після повернення з-за кордону, покинули свої помешкання попри рекомендації лікарів.

Зазначимо, в Румунії загалом підтвердили 30 789 випадків COVID-19, з них 1834 пацієнти померли. В країні проживає близько 20 мільйонів людей.

В Україні за минулу добу, 8 липня, коронавірусне захворювання виявили у 810 людей. Також 665 людей одужали та 21 пацієнт помер.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: