В американському місті Сан-Франциско місцева влада ізолювала в готелях на час карантину частину бездомних, забезпечивши їх алкоголем і наркотиками. Зробили це, аби запобігти поширенню коронавірусу.

Як пише New York Post з посиланням на департамент охорони здоров’я Сан-Франциско, такий підхід є частиною міської програми. Бездомним, які мають шкідливі звички та залежності, безкоштовно роздають алкоголь, тютюн або медичну марихуану, аби стримати їх від виходу з готелів і можливого розповсюдження коронавірусу.

Під дію програми потрапили загалом 270 людей, у яких виявили коронавірус, або які дуже вразливі до нього.

Також чиновники зазначають, що в деяких випадках бездомним, які мають залежність від наркотиків і алкоголю, допомагатимуть її позбутися.

Станом на ранок 10 травня у світі зафіксували 4 млн 101 тисячу 889 випадків коронавірусного захворювання COVID-19. Серед них 1 млн 441 тисяча 230 людей одужали та 280 443 — померли. Наразі інфікованими залишаються 2 млн 379 тисяч 631 людина.

В Україні з початку епідемії вже підтвердили 15 232 випадки інфікування коронавірусом. За добу зафіксували 522 випадки хвороби. З початку епідемії в Україні 3 060 пацієнтів вже одужали (+151 за добу), а 391 — померла (+15 за добу).

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: