Війна

У селищі на Донеччині внаслідок обстрілу поранені двоє місцевих

27 червня, 2018 23:54
Війна/У селищі на Донеччині внаслідок обстрілу поранені двоє місцевих
Зберегти
Вигляд
lead
У Донецькій області внаслідок обстрілу селища Залізне дістали поранення двоє місцевих мешканців — чоловік 1951 року народження та жінка 1958 року народження.

У Донецькій області внаслідок обстрілу селища Залізне дістали поранення двоє місцевих мешканців — чоловік 1951 року народження та жінка 1958 року народження.

Про це повідомляє прес-служба поліції Донеччини.

Поранених відправили до лікарні.

Зазначається, що бойовики відкрили мінометний вогонь по Залізному близько 16 години 27 червня. Чоловік та жінка в цей час перебували у дворі власного будинку. Унаслідок обстрілу чоловік дістав поранення руки, а жінці осколком поранило спину.

У їхньому помешканні також пошкоджено паркан.

27 червня біля прифронтової Богданівки унаслідок обстрілів загинули 3 військових.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кінець АТО: що чекає на Донбас із початком операції Об'єднаних сил

30 квітня Петро Порошенко оголосив про офіційне завершення формату Антитерористичної операції на території Донбасу і перехід до операції Об'єднаних сил.

Таким чином на сході України позпочалася операція Об'єднаних  сил на чолі з командувачем і Об'єднаним штабом.

Об'єднаний оперативний штаб уже діє в системі Генштабу. Йому підпорядковуються не тільки підрозділи Збройних сил, але й усі силові структури, що перебувають на території Донецької та Луганської областей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Командувач Об'єднаного оперативного штабу:  хто такий Сергій Наєв

Після набуття чинності президентського закону про реінтеграцію Донбасу саме на Об'єднаний оперативний штаб покладаються повноваження щодо регуляції ситуації у зоні бойових дій на сході України, замість штабу АТО.

Пов`язані новини