Війна

У селищі на Луганщині через обстріли 585 абонентів залишились без світла

8 травня, 2018 11:01
Війна/У селищі на Луганщині через обстріли 585 абонентів залишились без світла
Зберегти
Вигляд
У селищі Лоскутівка Луганської області через нічні обстріли без світла залишилися 585 абоненти, також пошкоджено газопровід.

У селищі Лоскутівка Луганської області через нічні обстріли без світла залишилися 585 абонентів, також пошкоджено газопровід.

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної державної адміністрації.

Без газопостачання у селищі залишилися 109 абонентів. Крім того один зі снарядів потрапив на подвір’я місцевих мешканців.

«У напрямку міста Попасна та села Лоскутівка вівся обстріл зі 152-мм і 122-мм самохідних артилерійських установок», — додає місцева влада.

В області розпочали роботи з відновлення електрики та газу.

Нагадаємо, що у зоні бойових дій на Донбасі за добу 7 травня унаслідок обстрілів з боку бойовиків поранення дістали двоє українських військових.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кінець АТО: що чекає на Донбас із початком операції Об'єднаних сил

30 квітня Петро Порошенко оголосив про офіційне завершення формату Антитерористичної операції на території Донбасу і перехід до операції Об'єднаних сил.

Таким чином на сході України позпочалася операція Об'єднаних  сил на чолі з командувачем і Об'єднаним штабом.

Об'єднаний оперативний штаб уже діє в системі Генштабу. Йому підпорядковуються не тільки підрозділи Збройних сил, але й усі силові структури, що перебувають на території Донецької та Луганської областей.

Пов`язані новини