У зоні бойових дій на Донбасі за добу 7 травня унаслідок обстрілів з боку бойовиків поранення дістали двоє українських військових.

У зоні бойових дій на Донбасі за добу 7 травня унаслідок обстрілів з боку бойовиків поранення дістали двоє українських військових.

Про це повідомляє прес-центр Операції Об’єднаних сил.

Поранених військових евакуювали до госпіталю. Зазначається, що обстріли тривали уздовж усієї лінії зіткнення на Донбасі.

«У районах населених пунктів Кримське, Попасна, Новотошківське, Луганське, Авдіївка, Широкине підрозділи Об’єднаних сил вели активну оборону, подавляли вогневі засоби противника», — йдеться у повідомленні.

Також в ООС наголосили, що бойовики обстрілювали з артилерії Зайцеве.

«Тільки впродовж минулого дня у Зайцевому зафіксовано 27 розривів гарматних снарядів», — додали у штабі.

Нагадаємо, що протягом доби 6 травня у зоні бойових дій на Донбасі загинув один український військовий, ще четверо дістали поранення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кінець АТО: що чекає на Донбас із початком операції Об'єднаних сил

30 квітня Петро Порошенко оголосив про офіційне завершення формату Антитерористичної операції на території Донбасу і перехід до операції Об'єднаних сил.

Таким чином на сході України позпочалася операція Об'єднаних  сил на чолі з командувачем і Об'єднаним штабом.

Об'єднаний оперативний штаб уже діє в системі Генштабу. Йому підпорядковуються не тільки підрозділи Збройних сил, але й усі силові структури, що перебувають на території Донецької та Луганської областей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Командувач Об'єднаного оперативного штабу:   хто такий Сергій Наєв

Після набуття чинності президентського закону про реінтеграцію Донбасу саме на Об'єднаний оперативний штаб покладаються повноваження щодо регуляції ситуації у зоні бойових дій на сході України, замість штабу АТО.

Поділитись: