Сергія Шкарлета призначили виконувачем обов’язків міністра освіти та науки зі своєрідним випробувальним терміном, упродовж якого він має можливість проявити себе.

На цьому наголосив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

«На пана Шкарлета як на заступника міністра освіти і науки тимчасово покладено виконання обов’язків. Це важливий момент. Вважаю, що пана Шкарлета ми фактично призначили з можливістю проявити себе протягом наступних декількох місяців, і це своєрідний випробувальний термін», — сказав Шмигаль.

Прем'єр також зазначив, що зараз стосовно Шкарлета проводять перевірку через звинувачення у плагіаті, однак поки що результатів немає.

Нагадаємо, 25 червня 2020 року Кабінет міністрів призначив виконувачем обов'язків міністра освіти і науки ректора Чернігівського національного технічного університету Сергія Шкарлета. Раніше освітній комітет Верховної Ради не підтримав кандидатуру Шкарлета на посаду міністра.

Антиплагіатна ініціатива «Дисергейт» опублікувала у виданні «Дзеркало тижня» заяву про факти масштабного академічного плагіату в науковому доробку Сергія Шкарлета. Крім того, Шкарлет у 2010 році балотувався до Чернігівської облради від «Партії регіонів» колишнього президента Януковича.

Поділитись: