Життя / Освіта

У школі Харкова звільнили вчительку, яка не дала дитині солодощі через відмову батьків платити за свято

057.ua
Життя/Освіта/У школі Харкова звільнили вчительку, яка не дала дитині солодощі через відмову батьків платити за свято
Зберегти
Вигляд
У Харкові в одній зі шкіл виключили з батьківського комітету та звільнили з посади вчительки жінку, яка не дала учениці торт через відмову її батьків платити за шкільне свято. Про це місцевому ресурсу 057.ua повідомила директор Департаменту освіти міської ради Ольга Деменко.

«Сьогодні (29 жовтня – ред.) почався навчальний процес, і до занять Наталя Толяренко не приступила. Зараз уроки інформатики веде інший вчитель. Я вважаю недопустимим, коли така людина навчає дітей і готує вчителів», — сказала Деменко.

Крім участі в батьківському комітеті та посади вчительки у школі Наталя Толяренко також працює у Харківському національному педагогічному університеті. За словами ректора вишу, підстав для її звільнення немає.

«Як до доцента у мене немає до неї претензій. Інцидент стався у школі. Свою провину Наталя визнала. В університеті ми провели збори, поговорили з доцентами, пояснили ситуацію. Ми вчимо добром», — сказав ректор вишу Іван Прокопенко.

Нагадаємо, що в одній зі шкіл Харкова батьки влаштували дітям свято з нагоди завершення першої чверті. Однак одній з учениць не дали солодощів через те, що її батьки не здали на це грошей. Після цього інциденту мати дитини звинуватила класного керівника та школу у знущаннях з дівчинки. У соцмережі батьки почали активно обговорювати цей випадок у школі. Одні звинуватили матір дитини, інші — встали на захист учениці та виступили проти дискримінації.

Нагадаємо, у серпні 2018 міністерство юстиції України розпочало інформаційну кампанію#СтопБулінг, орієнтовану на дітей та їх батьків.

У 2017 році в українських школах було близько 109 тисяч звернень до психологів з приводу цькування. До психологів з цим зверталися як самі учні, так і батьки зі вчителями.

За даними організації «STUDENA», 63,9% вчителів стикалися із цькуванням дітей у своєму класі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Цькування під час навчання: історії учнів та вчителя

Пов`язані новини