Після постачання всупереч санкціям і без згоди виробника турбін Siemens для електростанції в Крим німецький концерн планує «обачно» вживати заходів щодо співпраці з російськими клієнтами.

Після постачання всупереч санкціям і без згоди виробника турбін Siemens для електростанції в Крим німецький концерн планує «обачно» вживати заходів щодо співпраці з російськими клієнтами.

Про це головний виконавчий директор Siemens Джо Кезер розповів в інтерв'ю німецькому журналу Spiegel.

«У будь-якому випадку сформовані протягом понад 160 років наші довірливі стосунки з Росією були зіпсовані», — зауважив він, підкресливши, що це було «не дріб'язковим проступком».

«З іншого боку, ціла країна з її лояльними і надійними клієнтами не може бути піддана загальному осуду», — сказав також Кезер.

У Siemens, на його думку, «повинні думати про сотні й тисячі працюючих на заводах людей, які втрачають роботу», коли німецька компанія «занадто гостро реагує» на те, що трапилося.
«Тому потрібна обачність», — зазначив головний виконавчий директор концерну.

Однак в Siemens, за його словами, після історії з постачанням турбін в Крим «зробили висновки». «Ми вже діємо», — сказав Кезер.
Як один з подібних заходів він назвав вихід німецької компанії зі спільного підприємства з «Силовими машинами» — «Сіменс технології газових турбін». У ньому, як уточнив Кезер, Siemens залишив тільки «наглядовий персонал».

«Крім того, ми вивчили всіх партнерів і ліцензіатів у Росії. У майбутньому ми зберігатимемо фактичне право розпоряджатися поставленим клієнтам обладнанням доти, поки не буде встановлена ​​його подальша доля або воно буде під'єднано до мережі», — розповів Кезер, підкресливши, що з подібною концепцією також повинен буде погодитися «відповідний партнер».

Глава «Нафтогазу» Андрій Коболєв повідомляв, що Siemens припинив поставки обладнання в Україну для збереження контрактів з РФ .

Нагадаємо, 5 липня Reuters повідомило, що Росія направила до Криму газові турбіни німецького концерну Siemens, попри санкції ЄС. Концерн Siemens заперечив постачання турбін до Криму.

Пізніше гендиректора російського партнера Siemens звільнили з посади. Російська компанія визнала поставку модернізованих турбін Siemens у Крим.

Згодом в ЄС погодили нові санкції проти Росії через турбіни Siemens. Також повідомлялося, що Росія погрожує Siemens санкціями через обмеження ЄС

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як турбіни німецької компанії Siemens завезли до Криму в обхід санкцій

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: