Поліція Слов’янська на Донеччині затримала місцевого мешканця, який приєднався до бойовиків на початку збройного конфлікту на Донбасі.

Поліція Слов’янська на Донеччині затримала місцевого мешканця, який приєднався до бойовиків на початку збройного конфлікту на Донбасі.

Про це повідомляє прес-служба поліції Донеччини.

За інформацією правоохоронців, 48-річний чоловік підтримував проголошення самоназваної «ДНР» і приєднався до бойовиків, розраховуючи отримати посаду у вищих ешелонах «влади».

Однак, як зазначає поліція, затриманий лише брав участь у побудові блокпостів та у вирішенні господарсько-побутових питань бойовиків.

З початком бойових дій на півночі Донеччини чоловік втік. Після повернення до Слов’янська бойовика затримала поліція.

За фактом участі затриманого у діяльності незаконних збройних формувань відкрито кримінальне провадження.

Нагадаємо, 23 травня трьом бойовикам, затриманим на Донбасі, обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. 

21 травня стало відомо, що розвідувально-диверсійна група 46 окремого штурмового батальйону «Донбас» пізно ввечері 20 травня взяла в полон трьох бойовиків. Під час короткого бою один бойовик загинув, а трьох взяли в полон. Серед українських військових під час рейду ніхто не постраждав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кінець АТО: що чекає на Донбас із початком операції Об'єднаних сил

30 квітня Петро Порошенко оголосив про офіційне завершення формату Антитерористичної операції на території Донбасу і перехід до операції Об'єднаних сил.

Таким чином на сході України позпочалася операція Об'єднаних  сил на чолі з командувачем і Об'єднаним штабом.

Об'єднаний оперативний штаб уже діє в системі Генштабу. Йому підпорядковуються не тільки підрозділи Збройних сил, але й усі силові структури, що перебувають на території Донецької та Луганської областей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Командувач Об'єднаного оперативного штабу:   хто такий Сергій Наєв

Після набуття чинності президентського закону про реінтеграцію Донбасу саме на Об'єднаний оперативний штаб покладаються повноваження щодо регуляції ситуації у зоні бойових дій на сході України, замість штабу АТО.

/Павло Калашник 

 

Поділитись: