ENRU

У Слов’янську поліція затримала бойовика самоназваної «ДНР»

Поліція Слов’янська на Донеччині затримала місцевого мешканця, який приєднався до бойовиків на початку збройного конфлікту на Донбасі.

Про це повідомляє прес-служба поліції Донеччини.

За інформацією правоохоронців, 48-річний чоловік підтримував проголошення самоназваної «ДНР» і приєднався до бойовиків, розраховуючи отримати посаду у вищих ешелонах «влади».

Однак, як зазначає поліція, затриманий лише брав участь у побудові блокпостів та у вирішенні господарсько-побутових питань бойовиків.

З початком бойових дій на півночі Донеччини чоловік втік. Після повернення до Слов’янська бойовика затримала поліція.

За фактом участі затриманого у діяльності незаконних збройних формувань відкрито кримінальне провадження.

Нагадаємо, 23 травня трьом бойовикам, затриманим на Донбасі, обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. 

21 травня стало відомо, що розвідувально-диверсійна група 46 окремого штурмового батальйону «Донбас» пізно ввечері 20 травня взяла в полон трьох бойовиків. Під час короткого бою один бойовик загинув, а трьох взяли в полон. Серед українських військових під час рейду ніхто не постраждав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кінець АТО: що чекає на Донбас із початком операції Об'єднаних сил

30 квітня Петро Порошенко оголосив про офіційне завершення формату Антитерористичної операції на території Донбасу і перехід до операції Об'єднаних сил.

Таким чином на сході України позпочалася операція Об'єднаних  сил на чолі з командувачем і Об'єднаним штабом.

Об'єднаний оперативний штаб уже діє в системі Генштабу. Йому підпорядковуються не тільки підрозділи Збройних сил, але й усі силові структури, що перебувають на території Донецької та Луганської областей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Командувач Об'єднаного оперативного штабу:   хто такий Сергій Наєв

Після набуття чинності президентського закону про реінтеграцію Донбасу саме на Об'єднаний оперативний штаб покладаються повноваження щодо регуляції ситуації у зоні бойових дій на сході України, замість штабу АТО.

/Павло Калашник