У «Слузі Народу» хочуть виключити з фракції народну депутатку Анну Скороход, яка перед цим повідомила про політичні переслідування через голосування проти відкриття ринку землі. На думку лідера фракції Давида Арахамії, вона лобіює інтереси олігарха.

Про це він сказав журналістам у кулуарах парламенту.

«Вона (Скороход — ред.) працювала в олігарха-втікача Онищенка. Ми неодноразово зверталися до неї та казали, що бачимо, що вона робить щось не те. На наступному засіданні фракції ми хотіли підіймати питання щодо виключення її з фракції», — розповів Арахамія.

За його словами, Анна Скороход чийсь «агент» і вона працює не на фракцію, а на чиїсь інтереси.

За словами Арахамії, чоловік Анни Скороход Олексій Алякін, який перебуває у розшуку в РФ, приходив до дружини на засідання парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

Він також зазначив, що Скороход «зверталася до народних депутатів і пропонувала їм грошову матеріальну допомогу».

Як передає УНІАН, пізніше Скороход заявила журналістам, що звернеться до правоохоронних органів щодо слів Арахамії й поки залишається в складі фракції. 

Вона заперечила твердження, що пропонувала і давала гроші депутатам, та наголосила, що подасть заяву до САП, ДБР, НАБУ

На запитання про кримінальну справу стосовно її чоловіка депутатка відповіла, що в нього був великий бізнес у Росії, а потім його «віджали». 

«Для того, щоб людина не могла повернутись, на нього відкрили кримінальну справу, яку сфальсифіковано повністю», — сказала Скороход.

Нагадаємо, народна депутатка від фракції «Слуга Народу» Анна Скороход повідомила про ймовірно незаконне затримання її чоловіка з боку прокурорів. Підставою для цього, на її думку, стало голосування проти відкриття ринку землі.

Поділитись: