Спеціальний прокурор США Роберт Мюллер, який розслідує справу про втручання Росії в американські вибори, допитав у цій справі щонайменше двох російських олігархів.

Спеціальний прокурор США Роберт Мюллер, який розслідує справу про втручання Росії в американські вибори, допитав у цій справі щонайменше двох російських олігархів.

Про це повідомляє CNN з посиланням на джерела.

Зазначається, що наразі відомо про допит командою Мюллера принаймні двох російських олігархів у США.

Зокрема, одного російського бізнесмена допитали, коли його приватний літак приземлився в аеропорту Нью-Йорка.

Його зупинили, обшукали і перевірили його електронні пристрої, повідомляє CNN. Хто цей олігарх і коли сама відбувався допит — не повдіомляється.

Ще одного російського олігарха зупинили під час його «нещодавньої поїздки в США». Втім, чи мав місце допит, джерело не повідомило.

«Команда Мюллера також надіслала неофіційний документ і запит на інтерв'ю третього російському олігархові, який недавно не побував в США», — повідомляє канал.

За даними CNN, слідчі намагаються з'ясувати, чи вкладали росіяни гроші в компанії або дослідницькі центри, які здійснювали пожертвування для передвиборного штабу Трампа.

Ще один напрямок розслідування Мюллера — перевірка ймовірного використання Росією підставних спонсорів у якості інструменту для фінансування кампанії Трампа.

«Ситуації мають одну спільну рису: слідчі запитують, чи могли росіяни направляти грошові кошти у якості пожертв прямо або опосередковано для президентської кампанії Дональда Трампа та його інавгураці», — наголошується в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що у США взяли під варту першого підозрюваного у справі втручання Росії у вибори.

Також стало відомо, що спецпрокурор Мюллер знайшов докази зв’язку Кремля з Трампом перед його інавгурацією.

Нагадаємо, у лютому США вперше висунули звинувачення 13 громадянам Росії щодо втручання у вибори президента США. Серед обвинувачених — бізнесмен Євген Пригожин, наближений до президента Росії Володимира Путіна.

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: CNN показав документальний фільм про втручання Путіна у вибори в США.

Поділитись: