ENRU

У справі вибуху авто Махаурі немає фоторобота підозрюваного — поліція

У справі вибуху у центрі Києва авто екс-бійця добровольчого батальйону Тимура Махаурі немає інформації, яка б дозволила скласти фоторобот можливого підозрюваного.

Про це повідомив начальник поліції Києва Андрій Крищенко, передає «Інтерфакс-Україна».

«За відео скажу так: поліція з першого дня, з перших хвилин після вбивства почала збирати відеоматеріали, їх дуже багато, вони аналізуються. Є матеріали , що заслуговують на увагу, над якими можна працювати, але конкретних якихось фактів, які б проливали світло на те, що сталося, у нас ще немає», — сказав Крищенко.

Поліція має кілька версій того, що сталося. За його словами, це і те, що сам Махаурі був об’єктом вбивства, і те, що ним була потерпіла жінка, патріотична діяльність Махаурі тощо.

Крищенко додав, що наразі немає остаточного висновку вибухотехнічної експертизи, який би дозволив точно сказати, де був вибуховий пристрій: всередині машини, ззовні, і в якому саме місці.

Нагадаємо, увечері 8 вересня, у центрі Києва біля Бесарабського ринку вибухнув автомобіль, внаслідок якого загинув водій автівки.

Згодом стало відомо, під час вибуху авто у Києві загинув громадянин Грузії Тимур Махаурі – боєць чеченського добровольчого батальйону імені шейха Мансура.

За даними МВС, автомобіль був підірваний шляхом закладання вибухівки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Убивство в центрі Києва: Хто такий Тимур Махаурі?