Світ

У США екс-главі передвиборної кампанії Трампа Манафорту висунули нові звинувачення

23 лютого, 2018 00:47
Світ/У США екс-главі передвиборної кампанії Трампа Манафорту висунули нові звинувачення
Зберегти
Вигляд
У США спеціальний прокурор Роберт Мюллер опублікував нові звинувачення проти колишнього очільника кампанії президента Трампа — Пола Манафорта, звинувативши його в приховуванні доходів і обмані банків.

У США спеціальний прокурор Роберт Мюллер опублікував нові звинувачення проти колишнього очільника кампанії президента Трампа — Пола Манафорта, звинувативши його в приховуванні доходів і обмані банків.

Про це повідомляє The New York Times.

Видання зазначає, що звинувачення аналогічні до тих, які були пред'явлені Манафорту у жовтні.

Згідно з новим обвинувальним висновком, що складається з 32 пунктів, Манафорт надавав неправдиві відомості про свої доходи банкам, коли  подав заявку на отримання іпотечних кредитів.

«Вказані 7 рахунків свідчать про те, що Манафорт не зміг належним чином прозвітувати про гроші в іноземних банках», — йдеться у повідомленні.

Звинувачення також виявило схожі правопорушення, які були пред'явлені колишньому бізнес-партнерові Манафорта — Ріку Гейтсу.

Як відомо, їм пред'явили обвинувачення разом з паном Манафортом в жовтні.

Нові звинувачення дають прокурору Мюллеру більше можливостей засудити Манафорта, зазначає The New York Times. Разом з тим видання наголошує, що звинувачення не пов'язані з Дональдом Трампом чи його кампанією.

Адвокат Манафорта не відповів на прохання прокоментувати заяву прокурора Мюллера.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Манафорт здійснив з десяток поїздок до України після Майдану» — інтерв'ю Громадського з американським публіцистом Франком Фоером. 

Нагадаємо, 30 жовтня 2017 року Полу Манафорту і його бізнес-партнеру Ріку Гейтсу висунули звинувачення за 12 пунктами, у тому числі у відмиванні грошей і таємній змові. Пізніше їх взяли під домашній арешт.

Манафорт оскаржив свій домашній арешт, але суд його апеляцію не задовольнив. Пізніше його звільнили з-під арешту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Криваві гроші»: що відомо про ймовірну  причетність Манафорта до розстрілів на Майдані.

Усього, згідно з документами, Манафорт отримав понад 12 мільйонів доларів від Партії регіонів з 2007 по 2009 роки. Також повідомлялося, що в США розслідуватимуть можливу участь Манафорта в корупційних схемах в Україні

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Російське розслідування» в США: арешт Манафорта й брехня ФБРівцям

Пов`язані новини