Республіканець від штату Кентуккі Ренд Пол став першим американським сенатором, якому за результатами аналізу на коронавірус поставили діагноз COVID-19.

Про це сенатор повідомив у Twitter.

Зазначається, що сенатор почувається добре і перебуває на карантині. У нього не було симптомів інфекції, але він вирішив зробити тест, «виявивши підвищену обережність у зв’язку з проведеними інтенсивними поїздками та участю в багатьох заходах». Водночас він не знає, «чи доводилося йому мати прямі контакти з кимось з інфікованих людей».

Пол був єдиним сенатором, який нещодавно проголосував проти виділення 8 мільярдів доларів на заходи для протидії епідемії коронавірусу у США.

Крім того, батько сенатора, колишній представник штату Техас у Конгресі США, минулого тижня назвав коронавірус «вигадкою».

За останніми даними, у світі від початку спалаху пандемії коронавірусу SARS-CoV-2 інфікувались 307 280 людей. Загалом померли 13 049, ще 92 376 людей одужали.

Зокрема, в Україні станом на вечір 22 березня офіційно підтверджено 73 випадки інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (25), Житомирській (2), Київській (5), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (2), Львівській (2), Тернопільській (1) областях і в Києві (29).

Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій. Одна людина одужала.

Поділитись: