У голлівудського продюсера Харві Вайнштейна, якого засудили до 23 років ув’язнення у справі про сексуальне насильство, виявили коронавірус SARS-CoV-2.

Про це повідомляє Daily Mail.

Зазначається, що Вайнштейн поскаржився співробітникам в'язниці на те, що у нього з'явилися симптоми коронавірусу. У продюсера взяли аналізи, результат виявився позитивним. Наразі Вайнштейн перебуває на карантині.

Нагадаємо, американський кінопродюсер Харві Вайнштейн, якого десятки жінок звинуватили у сексуальних домаганнях, 11 березня отримав вирок Верховного суду Манхеттена — 23 роки позбавлення волі.

24 лютого суд присяжних визнав винним Вайнштейна у двох «найлегших» епізодах — у незаконних діях сексуального характеру та зґвалтуванні 3 ступеня.

Хвиля звинувачень у сексуальних домаганнях почалася у США після публікації New York Times восени 2017 року про домагання з боку Харві Вайнштейна. Зокрема, його звинуватили акторки Анджеліна Джолі й Гвінет Пелтроу.

Згодом, у сексуальних домаганнях також звинуватили акторів Кевіна СпейсіДастіна Хоффмана та стендап-коміка Луї Сі Кея.

Це стало початком світового руху #MeToo проти сексуальних домагань.

За останніми даними, у світі від початку спалаху пандемії коронавірусу SARS-CoV-2 інфікувались 307 280 людей. Загалом померли 13 049, ще 92 376 людей одужали.

Зокрема, в Україні станом на вечір 22 березня офіційно підтверджено 73 випадки інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (25), Житомирській (2), Київській (5), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (2), Львівській (2), Тернопільській (1) областях і в Києві (29).

Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій. Одна людина одужала.

Поділитись: