Світ / США

У США можуть допитати перекладачів, які були на зустрічі Трампа й Путіна — АВС

АВС
Світ/США/У США можуть допитати перекладачів, які були на зустрічі Трампа й Путіна — АВС
Зберегти
Вигляд
У США юристи комітетів Палати представників США з питань розвідки та міжнародних відносин хочуть допитати перекладачів, які були присутні на зустрічах президентів Дональда Трампа й Володимира Путіна. До таких заходів можуть вдатися через інформацію, що Трамп приховував деталі розмов з Путіним.

За словами високопоставленого чиновника у комітеті, дані газети The Washington Post про приховування президентом перемовин «змінюють розклади»:

«Це викликає нові питання. Ми розглядаємо юридичні наслідки цього і обговорюємо можливі варіанти».

Раніше американська газета The Washington Post повідомила, що президент США приховує деталі своїх перемовин з президентом Росії Володимиром Путіним. WP зазначила, що після розмови з Путіним у 2017 році (у Гамбурзі) президент США намагався отримати записи свого перекладача й дав йому вказівку — не обговорювати почуте з іншими посадовцями адміністрації. Сам Трамп це заперечив.

Пізніше стало відомо, що Палата представників Конгресу США проведе слухання, на яких вивчить питання зустрічей президента США Дональда Трампа з президентом Росії Володимиром Путіним й «таємниці навколо їхніх відносин». 

Пов`язані новини