Американське видавництво Arcade надрукувало мемуари режисера Вуді Аллена «Недоречно». Попереднє видавництво відмовило режисеру через звинувачення у сексуальних домаганнях до прийомної доньки.

Про це повідомляє AP.

Книжка на 400 сторінок вийшла друком 23 березня.

«Книга — це відверта і всеосяжна особиста розповідь Вуді Аллена про його життя, починаючи з дитинства в Брукліні та закінчуючи його кар'єрою в кіно, театрі, телебаченні, пресі, естраді. Він також аналізує стосунки з родиною та друзями», — розповіли в Arcade Publishing.

У мемуарах Вуді Аллен відкидає звинувачення прийомної дочки Ділан Ферроу у сексуальних домаганнях у 1992 році.

«Я ніколи й пальцем не торкнув Ділан, ніколи не зробив їй нічого такого, що можна було б навіть неправильно витлумачити як образу. Це була повна вигадка від початку і до кінця», — написав режисер.

Нагадаємо, на початку березня американське видавництво Hachette відмовилось друкувати мемуари Аллена через звинувачення його у сексуальних домаганнях. Співробітники видавництва навіть долучились до акції проти мемуарів режисера.

Два роки тому Ділан звинуватила режисера в сексуальних домаганнях. За її словами, Аллен домагався її коли, їй було 7 років. Сам режисер це заперечує.

Хвиля звинувачень у сексуальних домаганнях почалася у США після публікації New York Times восени 2017 року про домагання з боку Харві Вайнштейна. Зокрема, його звинуватили акторки Анджеліна Джолі й Гвінет Пелтроу.

Згодом у сексуальних домаганнях також звинуватили акторів Кевіна СпейсіДастіна Хоффмана та стендап-коміка Луї Сі Кея.

Це стало початком світового руху #MeToo проти сексуальних домагань.

Поділитись: